(VIDEO) Futsal Dinamo izgubio u polufinalu i oprostio se od sezone: Pogledajte nevjerojatnu atmosferu iz prepune Kutije šibica

KUTIJA ŠIBICA JE GORJELA

• Sport
  • Objavljeno 11.05.2019
  • Piše: Nikol Boljfetić

Futsal Dinamo zaključio je svoju sezonu. Pobjedom od 3:6, Makarani su pobijedili u polufinalnoj seriji s 0:2 te se plasirali u finale Prvenstva Hrvatske.

Gosti su poveli u 7. minuti golom Mate Vukovića, a isti igrač je pet minuta kasnije povećao na 0:2. Imali su Plavi svoju šansu u tom dijelu susreta, ali nisu uspijevali zadržati veći pritisak na gol gostiju. U 14. minuti Duje Bajrušević, a u 17. Marin Musinov odveli su goste na ogromna 4 gola prednosti. Do kraja poluvremena Jakov Grcić je sjajnim lobom vratio barem djelić nade.

Ipak, već u 20. sekundi nastavka Lucas je realizirao drugi pogodak i odveo goste na, pokazat će se, nedostižnu prednost. Dudu je lukavo zabio za 1:6, a do kraja utakmice su Hrvoje Penava i Vedran Matošević golovima unijeli barem malu neizvjesnosti u susret. Ipak, tu je stala priča i Makarani su sa zasluženih 3:6 otišli u finale.

“Zahvaljujemo se navijačima na nevjerojatnoj podršci svih 40 minuta, ali i tijekom cijele sezone. Danas nije bio naš dan, ali do početka nove sezone su pred nama novi izazovi o kojima ćemo Vas na vrijeme obavijestiti”, poručili su iz Futsal Dinama.

Pogledajte fenomenalnu atmosferu iz Kutije šibica.

Tagovi: futsal dinamo, kutija šibica,