Slavlje u pretposljednjem kolu prvenstva!

Još jedna pobjeda Modrih :D

• Sport
  • Objavljeno 20.05.2019
  • Piše: Antonela Verković

Nakon što su prije nekoliko dana na Maksimiru slavili 3:1 protiv Gorice, u pretposljednjem kolu HT Prve lige igrači Dinama u Zaprešiću su upisali još jednu pobjedu. Slavili su 2:3, a strijelci su bili Kadzior (dva puta) Andrić – izviještava GNK Dinamo.

Trener Bjelica krenuo je protiv Intera sa sljedećim sastavom: Na golu Zagorac, stoperi Lešković i Perić, na bokovima Moharrami i Šitum. Zadnji vezni Ademi, a vezni red Hajrović, Kadzior, Gojak i mladi Marin. Špica je bio Andrić.

Dinamo je dominirao od prve minute, brzo dolazi do prednosti od dva pogotka ali momčad iz Zaprešića se ne predaje i uspije do kraja prvog poluvremena anulirati Dinamovu prednost na 2:2. U drugom poluvremenu Dinamo odmah preuzima inicijativu i Andrić postiže pogodak iz kaznenog udarca u 62. minuti za novo vodstvo modrih.

Nakon susreta 35. kola u Zaprešiću, Dinamo se okreće završnici sezone – finale Kupa s Rijekom na Aldo Drosini, a zatim derbi s Hajdukom na Maksimiru i proslava naslova prvaka.

Tagovi: bjelica, gnk dinamo, hajrović, prvenstvo, slavlje,